telephone

Zateplení domu

Chystáte se zateplit váš rodinný dům, chatu, garáž, administrativní budovu a zvýšit si tak komfort života a zároveň ušetřit nemalé finanční prostředky na vytápění a klimatizaci? Tak výběr kvalitní tepelné izolace je základním předpokladem k úspěchu. Naše společnost používá materiály s ověřenou kvalitou od společnosti HONTER, které nabízí širokou paletu použití od zateplení základů, fasád až po střechu různých typů staveb.

Izolační materiály společnosti HONTER mají nejnovější atestace a podléhají aktuálním normám vydaným Evropskou unií. Námi nabízené izolace na zateplení domu jsou testované v předních laboratořích v Evropě, Kanadě a USA, takže vlastní certifikáty potvrzující prvotřídní kvalitu pro aplikaci kdekoliv na světě. Produkty společnosti HONTER mají unikátní složení, které nabízí jako jediná společnost v Evropě. Stříkané pěnové izolace od společnosti HONTER jsou velice populární a mají vynikající výsledky doložené certifikací v severských zemích Evropy, kde jsou již používány řadu let. 

Nabízíme několik druhů izolačních pěn na zateplení domu podle místa použití:

  • Pěna EXY 09 s otevřenou strukturou buněk
  • Pěna EXY 34 s uzavřenou strukturou buněk

 

Vypočítejte si cenu izolace inteligentní stříkanou pěnou v naší kalkulačce.

 

EXY 09 pěna s otevřenou strukturou buněk

Stříkaná polyuretanová pěnová izolace EXY 09 s otevřenou strukturou buněk nabízí řadu výhod pro majitele domů, jako jste vy, kteří si uvědomují hodnotu investice do velmi výkonných izolačních systémů. Výběrem některé z našich  vysoce kvalitních stříkaných pěnových izolací EXY, výrazně uspoříte náklady na energie, a dosáhnete zdravější a pohodlnější bydlení.

EXY 34 pěna s uzavřenou strukturou buňek

Stříkaná pěnová izolace EXY 34 s uzavřenou strukturou buněk je jedním z nejlepších způsobů zateplení, oproti pěnám s otevřenou strukturou buněk dosahuje až dvojnásobného tepelného odporu. Stříkaná pěna EXY 34 zabraňuje vzniku plísní, zpevňuje stavební konstrukci a řadí se do kategorie středně tvrdých pěn. Kompletně vyplní všechna (i těžce dostupná) místa, zabraňuje vzniku tepelných mostů a vytváří bezespárou izolační vrstvu. 

Exyflex 3500

EXY FLEX® 3500 – profesionální tekutý silikonový nátěr, který obnovuje a prodlužuje životnost všech typů střech

NOVINKA pro různé typy střech
Silikonový nátěr na střechy EXY FLEX® 3500  je tekutý silikonový nátěr, který je vynikajícím kandidátem k použití pro střešní aplikace jako materiál pro nátěr na střešní krytiny, odolný proti povětrnostním podmínkám. Lze je použít jak na nové tak stávající střechy. Silikon je možné aplikovat válečkem,štětcem nebo nástřikem. Silikonovou membránu je vhodné aplikovat na  polyuretanové pěny, pláště z PVC , pozinkované / potažené plechy, asfaltové podklady, lepenku, eternit, beton a podobně.

Thermoflex FS 1000

Thermoflex FS 1000 – akrylový střešní nátěr na vodní bázi speciálně vyvinutý pro ochranu polyuretanové pěny

Thermo-Flex 1000 FS (rychle schnoucí) je technologicky zdokonalená, velmi pevná, hoření snižující, akrylová elastomerová krycí vrstva se specifickým složením sloužící k ochraně střešní polyuretanové pěnové izolace. Thermoflex™je navržen tak, aby vydržel extrémní povětrnostní podmínky a kompletní rozsah podmínek prostředí, včetně škodlivého ultrafialového záření.